Building website

Web Sitesi Hizmeti

Tüm bu hizmetlerin yanında çağı yakalamış, kullanıcıların isteklerine cevap veren, her platforma uygun responsive dizayn yaklaşımında bir web sitemiz de olsun diyorsanız TH Bilişimle siz de böyle bir web sitesine sahip olabilirsiniz.

İstediğiniz dil seçenekleriyle, kullanıcı deneyimini kolaylaştıran ara yüz tasarımıyla, sitenizin aramalarda/arama motorlarında ilk sıralarda gözükmesini sağlayacak SEO optimizasyonuyla işletmenize uygun web sitesi kurulumunu gerçekleştiriyoruz.

İhtiyaçlarınız için bizi aramanız yeterli!

Web siteye mi ihtiyacınız var?

Çok dilli bir site ister misiniz?

Alt yapısı ihtiyaç halinde farklı dillerin eklenmesini destekleyen teknolojilerle ihtiyacınıza yönelik cevapları sunuyoruz.

Mobil Uyumluluk sizin için ne kadar önemli?

Akıllı telefon kullanımıyla birlikte kullanıcılar için olmazsa olmaz responsive dizayn deneyimini yaşatıyoruz.

SEO alt yapısı olmazsa olmazınız mı?

Web siteniz hazırlanırken tüm ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak tasarlayıp-kodluyoruz. SEO çalışmalarınıza destek olacak alt yapıyı sizin için hazırlıyoruz.

Size özel web sitesi tasarlıyoruz

Kullanıcı deneyimi ve tasarım trendlerini yakından takip ediyoruz. Çağa ayak uyduran web sitelerini sizin ve ziyaretçileriniz için hazırlıyoruz. Tasarım çalışmalarımız her marka için özenle analiz edilerek UI - UX desingerlerimiz tarafından hazırlanmaktadır.

İhtiyacınızı söylemeniz bizim için yeterli

Hayal ettiğiniz site için sadece brief vermeniz yeterli. Uzman ekibimiz ihtiyaçlarınıza yönelik en uygun site için çalışmaya hazır.

Hazır bir web site mi yapıyoruz?

Her markaya özel tasarım ve yazılım yapıyoruz. Marka için belirlenen ihtiyaçlar doğrultusunda hedef kitle analiziyle başlayan sürecimiz, ön analiz, markaya özel tasarım ve yazılım ile devam etmektedir.

Bizimle İletişime Geç!