Innovation

Profesyonel IT Danışmanlık ve Yatırım Planlama

Bilgisayardan telefona, güvenlik sitemlerinden elektrik sistemlerine kadar birçok alanda kullanılan yapısal kablolama, sınırlı alandaki birimleri birbirine bağlama ve enerji ihtiyaçlarını karşılama gibi işlevleri yerine getirir.

Sisteminizde yaşayabileceğiniz potansiyel arıza ve riskler göz önüne alınarak ‘acil müdahale planı’ oluşturulur. Böylece sorun yaşamanız durumunda en kısa sürede en hızlı çözüme ulaşırsınız. Ayrıca geleceğe yönelik yatırımların planlanması için bir ‘yatırım planı’ oluşturulur. Bu şekilde zaman içinde aşamalı olarak yapılacak geliştirmeler ve hedefler belirlenerek yol haritası çıkarılmış olur.

Doğru analiz edilmiş, firma ihtiyaçlarına cevap veren, işletmenin gelişimine katkı sağlarken finansal kaynaklarının da verimli kullanılmasını sağlayan projeler ile alt yapı hizmetiniz işletmenize yüksek fayda sağlayacaktır.

Sahip olduğunuz altyapı sisteminin her noktası için ayrıntılı bir çalışma gerçekleştirilir. Altyapıda bulunan her bir parça (kablolar, makinalar, güvenlik yazılımları, yedekleme ekipmanları vb.) için detaylı bir çıkarım yapılır, lisanslama ve kullanıcı eğitimleriye ilgili eksiklikler giderilir.

Karşılaşabileceğiniz potansiyel sorunları da kapsayan, işletmenizin hedeflerine ve harcama planlamasına uygun olarak IT Yatırım planlaması oluşturulur.

Böylelikle sürprizlerle karşılaşmaz, IT yatırımlarınızda para ve zaman kaybı yaşamazsınız.

Bizimle İletişime Geç!