Card payment online 2

IT Satın Alma Desteği

İşletmeler için teknolojik donanıma sahip olmak kadar sağlam bir IT alt yapısı kurmak, yönetmek, sorunlara anında müdahale etmek ve sistemi daima güncel tutmak da önemli ve gereklidir. Küçük, orta ve büyük ölçekli işletmler için bizler, süreç danışmanlığı dışında alt yapı danışmanlığı da sağlayarak işletmeniz için en uygun planı oluşturuyor ve bu planı uygulamaya geçiriyoruz. Siz iş ortaklarımıza da az maliyet ve kaliteli bir alt yapıyla faaliyetlerinizi sürdürmek kalıyor.

Profesyonel IT Danışmanlık ve Yatırım Planlama

Bilgisayarlar ve internet her iş yerinin olmazsa olmaz demirbaşlarıdır. Cihaz sayısına göre her sistemin farklı ihtiyaçları olacağından öncelikli amacımız siz iş ortaklarımızı ihtiyaçlarınızla ilgili doğru yönlendirmektir. Bu doğrultuda sahip olduğunuz sistemi analiz ederek bu sistemin işletmenizin IT yüküne uygun olup olmadığının kontrolünü sağlayıp gerekli geliştirmeleri beklentilerinizle paralel olarak gerçekleştiriyoruz.

Sisteminizde yaşayabileceğiniz potansiyel arıza ve riskler göz önüne alınarak ‘acil müdahale planı’ oluşturulur. Böylece sorun yaşamanız durumunda en kısa sürede en hızlı çözüme ulaşırsınız. Ayrıca geleceğe yönelik yatırımların planlanması için bir ‘yatırım planı’ oluşturulur. Bu şekilde zaman içinde aşamalı olarak yapılacak geliştirmeler ve hedefler belirlenerek yol haritası çıkarılmış olur.

Doğru analiz edilmiş, firma ihtiyaçlarına cevap veren, işletmenin gelişimine katkı sağlarken finansal kaynaklarının da verimli kullanılmasını sağlayan projeler ile alt yapı hizmetiniz işletmenize yüksek fayda sağlayacaktır.

Sahip olduğunuz altyapı sisteminin her noktası için ayrıntılı bir çalışma gerçekleştirilir. Altyapıda bulunan her bir parça (kablolar, makinalar, güvenlik yazılımları, yedekleme ekipmanları vb.) için detaylı bir çıkarım yapılır, lisanslama ve kullanıcı eğitimleriye ilgili eksiklikler giderilir.

Karşılaşabileceğiniz potansiyel sorunları da kapsayan, işletmenizin hedeflerine ve harcama planlamasına uygun olarak IT Yatırım planlaması oluşturulur.

Böylelikle sürprizlerle karşılaşmaz, IT yatırımlarınızda para ve zaman kaybı yaşamazsınız.

IT Satın alma desteğiyle ilgili neler yapıyoruz?

TH Bilişim olarak uzman kadromuzla yanınızdayız.

 • 1

  İşletmenin sahip olduğu yapının gereksinimlerinin belirlenmesi

 • 2

  Her adımda ilgili alanda ihtiyaca yönelik ön tespitlerin gerçekleştirilmesi

 • 3

  İhtiyaçlara yönelik en verimli ürünü belirleme ve ürün seçimi konusunda bilgi desteği

 • 4

  Sisteme yönelik gerekli cihazların tespiti ve temini

 • 5

  Proje ve cihaz tanıtımları

 • 6

  Satış öncesi ve satış sonrası süreçlerin yönetimi

 • 7

  Satış öncesi ve satış sonrası süreçlerin yönetimi

Bizimle İletişime Geç!