Security

Anahtar Teslim Projeler

İşletmeniz için her şeyiniz hazır ama henüz bilgi işlem altyapısına sahip değilseniz ya da var olan alt yapıyı değiştirmek istiyorsanız uzman kadrosu ve alan tecrübesiyle TH Bilişime güvenebilirsiniz. İhtiyacınız olan her şeyi düşünerek anahtar teslim projeler hazırlıyor, yıllarca güvenle kullanacağınız IT alt yapınızı proje hazırlanması, ürün seçimi ve tedarik edilmesi, sistem kurulumu ve destek aşamalarının tümüyle işletmeniz için hazır hale getiriyoruz.

Güvenlik Sistemleri

Kayıt cihazları ile evinizin veya ofisinizin ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Elektronik kategorimizde ayrıca çeşitli elektronik güvenlik sistemi bileşenleri bulmanız da mümkün. Güvenlik kameraları, alarm sistemleri, güvenlik ekipmanları satın almak için en geniş ürün yelpazesini burada bulabilirsiniz. Ve profesyonel kurulum ve sistem hakkında bilgilendirme ile dünyanın neresinde olursanız olun evinizi ofisinizi izleyin.

Kamera Sistemleri

DVR Kayıt Cihazları

4, 8, 16, 32 kamera destekli ve uzaktan izleme destekli. Bu sayede üreticilerin iş yerlerini, evlerini ve tüm araç gereçlerini 24 saat kesintisiz görüntüleyip kaydeden kameralarla işinizin kolaylaşmasının yanında güvenliğinizi de sağlayacaksınız.

Güvenlik Kameraları

Gece görüşlü kamera sistemleri geceleri ve karanlık ortamlarda net bir görüntü alınmasına imkân sağlar. Geceleri karanlık ortamlarda kameraların led’leri sayesinde daha etkili bir görüntü alınmasına olanak vermektedir.

Kablosuz Kameralar

Harekete duyarlı kablosuz kameralar. Aksesuar ve Yardımcı Ürünler. Lens, DVR Kart, Klavye, Adaptör, Kamera Ayağı, Muhafaza, Balun, Mikrofon, Konnektör Çeşitleri ile sisteminizi tamamlayacak tüm ürünlerle hizmetinizdeyiz.

Alarm Sistemleri

Güvenlik sistemleri günümüzün teknolojisi olan elektronik teknolojisinin kullanılması ile birlikte devamlı gelişim göstermektedir. Güvenlik alarm sistemleri, soygun ihbar, alarm sistemi, hırsız alarm sistemleri gibi her türlü ihtiyacınızı bize bildirin, ücretsiz keşif ve proje hizmetlerimizden faydalanın.

Alarm Sistemleri Çözümleri

Neden Akıllı Alarm Sistemi?

Güvelik sitemleri içinde güvenlik kameralarıyla birlikte alarm sistemleri de yer almaktadır. Güvenlik kameraları ve alarm sistemleri birbirlerini tamamlayıcı olarak entegre şekilde çalışabilirler. Alarmlar iş yerinizin güvenliğini sağlamakla birlikte yangın, gaz sızıntısı gibi tehlikeli durumlarda da ön uyarı imkanı sağlar. Alarm sistemlerinde bulunan sensörler tehlike yaratabilecek bir durum algıladıklarında bu sinyalleri alarm izleme ve kontrol merkezine iletir. Sinyal türüne göre konuma en yakın polis, ambulans, itfaiye yönlendirilmesi sağlanır. Alarm kontrol merkezlerinden istediğiniz periyodla rapor alabileceğiniz gibi, akıllı telefonunuza yükleyebileceğiniz uygulamayla alarm sistemlerinizi kontrol edebilirsiniz.

Öncelikle iş yerine uygun alarm sisteminin kurulması için uzmanlardan oluşan firma keşif ekipleri kurulum yapılacak alana gider. Bu incelemeye göre, iş yerinin risk analizi ve güvenlik ihtiyacı listesi oluşturulur.

Taleplerinize göre kablolu ya da kablosuz alarm sistemleri iş yerinize uygun olarak projelendirerek kamera sistemleriyle bütünleşik çalışacak şekilde donanım ve kurulumu sağlanır. İş yerinizin görünürlüğü dikkate alarak kablolu-kablosuz cihaz seçimini hassasiyetle gerçekleştiriyoruz.

Kablolu Alarm Sistemlerine Veda Edin

Yaşadığınız yeri keyifli yaşanabilir kılan faktörlerden biri, dekorasyona gösterilen özendir. En önemli unsurlardan ışıklandırma, dekoratif ürünler ve renkler bir mekanı olduğundan çok daha güzel bir hale getirir. Özenle yapılan dekorasyonun estetik görünümünü bozmamak için kablolu cihazların seçiminde çok hassas davranılır.

Bizimle İletişime Geç!