Hakkimizda bg

Hakkımızda

Hakkımızda

  • Teknolojinin hızlı değişimi günümüz iş yapış süreçlerini şekillendirirken, bizler TH Bilişim olarak küçük, orta ve büyük ölçekli önde gelen işletmelerin bilişim ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verebilmek için 10 yılın aşkın süredir çözüm odaklı hizmetlerimizle sizlerleyiz.

    Bilişim sektöründeki tecrübesini çağın yenilikleriyle harmanlayan TH Bilişim, IT satın alma desteği, yapısal kablolama uygulamaları, IT danışmanlık ve yatırım planlama, güvenlik sistemleri, alarm sistemleri, web site hizmetleri gibi birçok alanda anahtar teslim projelerle ihtiyaçlarınıza yönelik hizmetler sunuyor.

    Aynı zamanda E-ticaret kanallarımızla bilgisayar, ağ ürünleri, yazılımlar ve daha birçok ürünümüzü sizlerle buluşturuyoruz.

    Siz iş ortaklarımıza bilişim teknolojileri alanındaki donanımımızla en iyi hizmeti sağlamak için ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde anlıyor, işinize dair beklentilerinizi dikkate alıyor, hizmet deneyiminizin her aşamasında yanınızda oluyoruz. TH Bilişim ile sadece IT hizmeti almaz aynı zamanda artı değer de kazanırsınız. Çünkü;

İşletmeniz için en iyi çözüme yenilikçi teknoloji farkıyla sahip olursunuz

Ulusal bazda uzmanlaşmış bir firmayla çalışırsınız

En iyi fiyat ve yüksek performans politikamızla maliyet tasarrufu ve rekabet avantajı sağlarsınız

Alanında uzman ekibimizden tam hizmet ve destek alırsınız